Polcar wygodnie i bezpiecznie dowiezie Cię do Niemiec

Najważniejsze podczas podróży autobusem lub busem za granicę są bezpieczeństwo i wygoda pasażerów. Te cechy wyróżniają od lat firmę Polcar, której specjalnością są busy do Niemiec na trasie z Lublina do Monachium i okolic największego miasta Bawarii oraz z powrotem. Zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.polcarbus.com/trasa-polska-niemcy.html

Doświadczenie

Busy Polska-Niemcy to główna część oferty lubelskiego Polcaru, choć nie jedyna. Firma nie tylko specjalizuje się międzynarodowym przewozie osób, lecz może także pochwalić się licencją na taką usługę. Busy do Niemiec z logo firmy Polcar jeżdżą od 1991 roku, co oznacza, że lubelski przewoźnik może pochwalić się ponad 25 latami doświadczenia na rynku.

Najlepsi kierowcy

Polcar plus busy Polska-Niemcy równa się przede wszystkim bezpieczeństwo. Zapewniają je najwyższej klasy kierowcy, z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowym przewozie osób. Każdy z nich to osoba o wysokiej kulturze osobistej. Kierowca Polcaru zawsze posiada aktualne badania lekarskie. Każdy odbył liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje. Kierowcy na pewno będą wiedzieli, jak należy zachować się w sytuacjach stresowych, na przykład, gdy pasażer zasłabnie. Służą też radą i pomocą w innych okolicznościach.

Wygodne busy

Polcar plus busy Polska-Niemcy równa się także wygoda. Lubelska firma korzysta z najwyższej klasy busów firmy Mercedes Benz, które są doskonale przystosowane do dalekich podróży. Busy do Niemiec jeżdżące z logo Polcaru, wyposażone są w wygodne, regulowane siedzenia oraz klimatyzację. Najstarszy egzemplarz ma tylko cztery lata. Pojazdy są monitorowane i regularnie serwisowane. Co ważne, nie ma mowy o nieodpowiedzialnej jeździe, bo busy Polcaru wyposażone są w ograniczniki prędkości do 130 km/h.

Busy do Niemiec i nie tylko

Przewóz osób na trasie Lublin-Monachium i okolice oraz Monachium-Lublin to główne danie Polcaru, ale nie jedyne. Oferta firmy obejmuje również wynajęcie busów z kierowcą i przewóz na terenie całej Polski oraz za granicą. Wynajem dotyczy zarówno klientów indywidualnych (np. na wydarzenia sportowe, uroczystości rodzinne), jak i grup zorganizowanych plus firm i instytucji (pielgrzymki, konferencje, szkolenia).

Polcar proponuje busy ośmioosobowe oraz 16-osobowe. Każdy pojazd jest nowoczesny, posiada pasy bezpieczeństwa, regulowane siedzenia, klimatyzację oraz przestrzeń bagażową. Na życzenie klienta istnieje możliwość podpięcia przyczepy.

Rezerwacja jest prosta i można jej dokonać za pośrednictwem formularza na stronie internetowej Polcaru, minimum dwa dni przed wyjazdem. Na dzień przed wyjazdem do godziny 17:00 rezerwację trzeba potwierdzić elektronicznie, inaczej zostanie anulowana.

[Głosów:3    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ