Wymarzona podróż poślubna na szlaku azjatyckim – Kambodża.

Kilkudniowe wypady wakacyjne można zaplanować w Azji, ale kto planuje tam podróż poślubną? Otóż jest coraz więcej par, które chcą rozpocząć nową drogę życia na szklaku do… Kambodży. Dlaczego?

Malownicza, w znacznej części jeszcze dzika Kambodża, to państwo położone w południowo-wschodniej Azji na Półwyspie Indochińskim. Jest świetnie położona turystycznie, ponieważ graniczy z Laosem, Tajlandią i Wietnamem, co powoduje, że jest doskonałą bazą wypadową do dalszych podróży. W przeważającej części zielona Kambodża ma klimat zwrotnikowy monsunowy z wyraźnym podziałem na porę suchą i deszczową. Średnie temperatury to ok. 21 stopni Celsjusza w grudniu i 30 stopni Celsjusza w maju. Roczna średnia temperatura waha się w granicach 25 stopni. Idealny i ciepły klimat na całoroczne wycieczki i podróże poślubne…

Nowa droga życia rozpoczęta w Azji

Ślub jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu. Młoda para pragnie także, aby podróż poślubna była równie wyjątkowa, ale także oryginalna i pełna atrakcji. Podróż poślubną „młodzi” rozpoczną w Tajlandii, w kierunku Kambodży, Wietnamu, a kończą w Laosie. Samą wycieczkę poprowadzić może polski pilot lub lokalni specjaliści, którzy znają wiele ukrytych i bardzo indywidualnych atrakcji.

Oczywiście wycieczka, jak nowa droga życia może być wyprawą trochę w nieznane. Według potrzeb pary można zindywidualizować przebieg wycieczki i dostosować jej bieg podług prywatnych oczekiwań! W standardowej opcji wycieczka oferuje 3 Państwa i stolice Bangkok i Phnom Penh – stolica Kambodży. Podobne wycieczki do Kambodży – nie tylko ślubne można znaleźć na stronie https://wczasywazji.pl/wycieczki/kambodza.html.

Wycieczki do Kambodży nie tylko z okazji ślubu

Oczywiście miesiąc miodowy nie jest jedynym powodem do spędzania czasu na Azjatyckich szlakach. Można również spędzić wakacje w Kambodży i odwiedzić Angkor Wat. Jest to wizytówka Angkoru i niebywałe wręcz skupisko historycznych budowli, które świetnie oddają klimat i ducha tego wspaniałego miejsca.

Kambodża oferuje nie tylko zieleń, zabytki, ale również nietuzinkowy błękit wody. Niebywały i zachwycający krajobraz jeziora Tonle Sap ujmie nie tylko miłośników piękna natury, ale również chwyci za gardła nawet koneserów wielkomiejskich atrakcji. Dlaczego? Na tafli jeziora toczy się życie codzienne tubylców. Jest to połączenie natury i zgiełku w jednym miejscu. Ciekawostką jest to, że jezioro zmienia swoją objętość w zależności od przepływów.

Kambodża i atrakcyjni sąsiedzi

Tajlandia czy Wietnam są równie atrakcyjne turystycznie, jak Kambodża. Bangkok to przede wszystkim ogromne możliwości wielkiego miasta i świetnej zabawy. Po zielonych eskapadach i podziwianiu łona natury można korzystać z wszelkich osiągnięć nowoczesnej cywilizacji. Jak znaleźć odpowiednie wycieczki dla siebie?

Więcej na temat malowniczej przyrody Kambodży typu jezioro Tonle Sap czy szerokiego podróżowania do sąsiednich krajów można zaczerpnąć na stronie https://wczasywazji.pl/. Znajdziemy na niej piękne opisy miejscowości i ciekawe oferty takie jak wycieczki do Azji czy wakacje w Azji.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ