Czy w klockach LEGO pojawiają się OBCY? Trochę faktów o ufoludkach-zabawkach

LEGO Alien Conquest to seria która wprowadza użytkownika w świat walk pomiędzy mieszkańcami kosmosu: Obcymi, którzy pragną przejąć planetę Ziemię, a Ziemianami którzy wcale nie mają zamiaru odpuscić i bronią swojego ziemskiego domu z całych sił.

Tak, OBCY pojawiają się w tematyce klocków Lego i mają się bardzo dobrze. Są to stworki o kolorze soczystej zieleni i wcale nie prezentują się przyjaźnie. Ich zdeformowane ciała odstraszają i zapewne każdy cywil, gdy zobaczyłby kogoś takiego uciekałby gdzie pieprz rośnie.

Seria Alien Conquest właściwie przedstawia dwa punkty widzenia, bo jeden to jest perspektywa zawładnięcia Ziemią przez Ufoludki, a druga to bronienie planety przez Zieman. Pojawia się tutaj wciągająca historia, ale to nie wszystko, bo poza tym starannie przygotowane zestawy przez projektantów firmy Lego, tym bardziej przyciągają wielu fanów tych nieobliczalnych przybyszów z obcej planety.

Pogromca kosmitów z klocków? Proszę bardzo

LEGO Alien Conquest 7049 – Pogromca kosmitów ten niewielki zestaw jest przeznaczony dla najmłodszych bo 6 – cio letnich fanów tematyki związanej z kosmitami. To dobry pomysł na rozpoczęcie tej przygody, a mamy tutaj pogromcę ufoludków ADU Pilota oraz żołnierza z obcej planety, który został wysłany na zwiady na planetę Ziemię – Alien Troopera. Oboje posiadają charakterystyczną broń. Ziemianin ma blaster, a Obcy specjalny pojazd z laserami. Żaden z nich nie zamierza się poddać, o czym świadczą ich wyrazy twarzy, jednakże tylko od małego użytkownika zależy jak potoczy się ta rozgrywka i kto wygra tą pierwszą walkę o naszą planetę.

Zestaw powstał w maju 2011 roku, więc z tego powodu może być trudny do zakupu w orginalnej wersji, często jednak starsze komplety Lego są dostępne jako używane, w całkiem dobrym stanie i po znacznie niższej cenie.

Istnieje również anty-obcy zbudowany z LEGO

LEGO Alien Conquest 7050 – Obrońca Przed Kosmitami to nieco większy zestaw, bo składa się ze 105 elementów i przeznaczony jest dla dzieci od 7 roku życia. Spokojnie może być drugim zestawem dla dziecka, które ma możliwość by poznać kolejnych złych bohaterów z odległych planet w Kosmosie, którzy chcą zawładnąć Ziemią. Tutaj pojawia się Alien Pilot na swoim mini pojeździe i atakuje nieokreśloną bronią Ziemiana ADU Specjalistę Komputerowca, który jak widać po jego wyrazie twarzy wcale nie obawia się przybysza. A nawet przeciwnie, nie zamierza się poddać w tej walce i jest doskonale przygotowany, ma swoją broń i samochód z kilkoma laserami obronnymi.

Zestaw jest przygotowany z dbałością o szczegóły i w ciekawej kolorystyce, przyciągnie więc uwagę szczególnie młodszych dzieci i zapewni przednią zabawę.

Kosmita z trzema nogami

LEGO Alien Conquest 7051 – Trójnożny najeźdźca to zestaw który zawiera 165 klocków, a w tym trzy figurki, dwie to Obcy, a jedna to Biznesmen. Po złozeniu otrzymujemy dziwny pojazd kosmiczny w którym na trzych wysokich nogach znajduje się kokpit, gdzie siedzi Kosmiczny Żołnierz i steruje nim próbując złapać przestraszonego Cywila. Z pomocą Trooperowi przychodzi mały Obcy Clinger, który ma za zadanie nastraszyć człowieka uczepiając się swoimi mackami do jego ciała.

Czy tak uzbrojeni kosmici osiągną swój cel? Czy pojawi się ktoś kto uratuje niewinnego Biznesmena? Wszystko zależy od użytkownika zestawu, jego pomysłowości i wyobraźni, i oczywiście od tego czy posiada w swojej kolekcji nieustraszonych obrońców planety Ziemi i jej mieszkańców!

Lego – uprowadzenie przez UFO.

LEGO Alien Conquest 7052 – Uprowadzenie przez UFO ten średniej wielkości zestaw składający się w ponad 200 elementów, jest o tyle interesujący, że po złożeniu daje użytkownikowi interesujący statek latający UFO, który jest dopracowany w każdym swym szczególe.

KLOCKI LEGO – uprowadzenie przez UFO to jednak także bohaterowie tej trzymającej w napięciu opowieści, gdzie niebiezpieczny Obcy usiłuje uprowadzić bezbronnego Farmera. I prawie się mu to udaje. Prawie, bo w odpowiednim momencie wkraca do akcji czujny ADU Sierżant, który wcale nie zamierza się poddać w tej walce i jego celem jest uratowanie wystraszonego rolnika.

Zestaw ten z pewnością przysporzy dziecku wiele ciekawych pomysłów, a w połączeniu z innymi zestawami z serii, będzie on częścią doskonałej zabawy wraz z rówieśnikami dla twojej pociechy.

Centrum obrony ziemi

LEGO Alien Conquest 7066 – Dowództwo Obrony Ziemi to największy zestaw z serii zawierający 879 elementów, a w tym aż 6 figurek. Mamy tutaj trzech reprezentantów Ziemi, obrońców, którzy mają powstrzymać trzech Obcych, którzy najeżdżają kolejny raz naszą planetę. Tym razem ADU są wyposażeni w doskonale zorganizowany pojazd, który posiada mnóstwo różnego rodzaju broni. Muszą oni jednak pamiętać, że Kosmici pomimo że przylecieli tutaj małym statkiem, są bardzo pomysłowi i wcale nie zamierzają się przestraszyć ekwipunku Ziemian, dla nich to doprawdy doskonała zabawa w drodze do przejęcia planety Ziemi.

Czy uda się Obcym ten niecny cel? Czy odlecą z podkulonym ogonem? Wszystko zależy od ciebie użytkowniku!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ