Wyobraź sobie miejsce, gdzie nowoczesna wygoda łączy się z tradycją i pięknem tak, by każdy gość natychmiast poczuł komfort i relaks. Miejsce, gdzie nowoczesność i tradycja przeplatają się, tworząc miejsce, w którym każdy czuje się jak w domu. Takim właśnie miejscem jest http://folwarkwalencja.pl/.

Dworek otulony zielenią

Klimatyczny Hotel w Kazimierzu Dolnym przyciąga uwagę swoją niebanalną architekturą, jakby przeniesioną z innej epoki. Tradycyjna bryła budynku i piękny ogród natychmiast przywodzą na myśl wypoczynek na wsi. Aż trudno uwierzyć, że hotel mieści się tak blisko magicznego Rynku w Kazimierzu, pełnego zgiełku i gwaru. Otulony zielenią budynek hotelu to miejsce zaciszne i przytulne, stworzone, by w nim wypoczywać. Do dyspozycji gości przeznaczono 8 nastrojowych pokojów – każdy utrzymany w innym klimacie, ale wszystkie stylowe i komfortowe. Mimo, że umeblowanie pokoi i apartamentów również nawiązuje do tradycji, to każdy z nich wyposażony jest w nowoczesne udogodnienia. Sam hotel również wyposażony jest w szereg atrakcji i udogodnień, czyniących wypoczynek jeszcze bardzie komfortowym. Dwutorowa kręgielnia, sala bilardowa, salka kinowa dla dzieci i małe zoo sprawiają, że w tym miejscu nie sposób się nudzić. Dodatkowo, goście hotelowi latem mają do dyspozycji przestronny basen a zimą – lodowisko.

1b

Zalety hotelu dopełnia świetna regionalna kuchnia oraz własna nastrojowa piwniczka win. Dzięki tym cechom, Folwark Walencja to miejsce wprost stworzone, by w nim wypoczywać.

Nie tylko dla rodzin

Chociaż Folwark Walencja to idealne miejsce do rodzinnego wypoczynku, sam hotel oferuje również wiele innych możliwości. Ze względu na swoją urodę oraz rodzinną atmosferę, hotel był wielokrotnie nagradzany, a także posiada świetne opinie na portalu Booking.com. Dzięki temu zyskał ogromne zaufanie klientów, którzy wielokrotnie decydują się spędzić tu wakacje. Hotel to także doskonałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju eventów. Można tu zorganizować z powodzeniem spotkanie integracyjne, szkolenie, spotkania biznesowe a także dużą konferencję. Infrastruktura hotelu pozwala na obsługę naprawdę dużej imprezy. Z tego samego powodu hotel jest często wybierany jako miejsce klimatycznych przyjęć weselnych. Piękne wnętrza, nienaganna obsługa oraz rewelacyjna kuchnia sprawiają, że młode pary z całego kraju wybierają właśnie to miejsce do świętowanie tego jedynego, wyjątkowego dnia.

Odpoczynek jak w domu

1a

Niezależnie czy poszukujemy miejsca na wakacje z rodziną, odpowiedniej sali weselnej lub hotelu mogącego obsłużyć wielką konferencję, Folwark Walencja za każdym razem idealnie trafia w potrzeby i oczekiwania swoich gości. Piękne, klimatyczne wnętrza, ciepła rodzinna atmosfera a także nowoczesny komfort i wygoda sprawiają, że http://folwarkwalencja.pl/ to miejsce idealne dla każdego.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ