Wyjazd na narty? Tylko do Włoch z WinterEvent!

Amatorzy sportów zimowych nie wyobrażają sobie sezonu bez wyjazdu w góry południowej Polski, czy Europy. Wszyscy powinni choć raz odwiedzić Włochy zimą. Tutejsze Alpy i Dolomity kuszą fanów białego szaleństwa długimi i szerokimi trasami, nowoczesnymi, szybkimi wyciągami oraz przepiękną, słoneczną pogodą. Do włoskiej krainy zimowych marzeń zaprasza WinterEvent – doświadczony organizator tanich wyjazdów na narty do Włoch, Szwajcarii i Francji.

Bella Italia!

Każdy, kto choć raz miał okazję wyjechać na narty czy snowboard do Włoch, zgodzi się z tym, że jest to kraj wyjątkowo przyjazny amatorom sportów zimowych. Włochy oferują im bowiem nie tylko tysiące kilometrów malowniczych tras połączonych nowoczesnymi kolejkami i ski busami honorującymi uniwersalne skipassy, ale również:

– pewne warunki narciarskie,

– piękną, słoneczną pogodę,

– wysokie standardy zakwaterowania w pokojach, studiach i apartamentach,

– wyśmienitą kuchnię w hotelach, pensjonatach i lokalach gastronomicznych (również na stoku),

– bogatą ofertę kulturalno-rozrywkową apres ski i bujne życie nocne w kurortach,

– liczne możliwości uprawiania innych sportów,

– szeroką gamę usług wellness i beauty,

– wyjątkową, rodzinną atmosferę.

Winter Event – wyjazdy na narty

Zespół WinterEvent tworzą pasjonaci narciarstwa i snowboardu, którzy stoki Alp i Dolomitów znają od podszewki. Biuro podróży ABC Holiday, do którego należy marka, organizuje wyjazdy narciarskie do Włoch, Szwajcarii i Francji już od kilkunastu lat.

WinterEvent zaprasza swoich klientów do wyselekcjonowanych hoteli i pensjonatów na terenie najbardziej atrakcyjnych kurortów narciarskich Italii. Szczególnie poleca wyjazdy sezonowe (odbywające się w okresie od listopada do marca) do miejscowości takich jak:

Livigno – jeden z najpopularniejszych kurortów narciarskich we Włoszech z ponad 115 km tras o różnym stopniu trudności. Zabudowana urokliwymi, drewnianymi domami miejscowość Baita jest odpowiednia zarówno dla osób spragnionych zabawy do późnych godzin nocnych, jak i rodzin poszukujących kameralnej atmosfery i atrakcji dla dzieci. W Livigno funkcjonuje też strefa wolnocłowa, w której można kupić markowe produkty w atrakcyjnych cenach. W tym skąpanym w słońcu miasteczku z uśmiechem wita się każdy dzień.

Val di Femme – Brama Dolomitów (bo tak też nazywa się dolinę Val di Femme) oferuje ponad 150 km zróżnicowanych tras narciarskich w pięciu ośrodkach objętych jednym karnetem. Na terenach okalających kurort znajduje się wiele tras przeznaczonych dla dzieci oraz narciarzy biegowych. Okolica pełna zróżnicowanych miejsc noclegowych, oferująca wiele możliwości apres ski i aktywności dla miłośników turystyki krajoznawczej jest malowniczo położona i zapewnia niezapomniane widoki.

Ponte di Legno – kameralna miejscowość na granicy Lombardii i Trydentu położona jest w przełęczy Passo Tonale – naturalnym amfiteatrze u stóp słynnej doliny słońca. To dosyć cichy i spokojny kurort z ośrodkiem narciarskim Ponte di Legno oraz stacją kolei na Passo Tonale. 70 km zróżnicowanych, także bardzo trudnych tras dla zaawansowanych narciarzy. Hotele i pensjonaty otoczone są pubami i barami, w których można odsapnąć po szaleństwach na stoku.

Na narty – tylko z WinterEvent

WinterEvent to projekt wynikający ze współpracy biura podróży ABC Holiday z outletem sprzętu narciarskiego renomowanej marki Rossignol. Markę tworzy zespół amatorów białego szaleństwa posiadających wieloletnie doświadczenie w organizacji wypoczynku zimowego we włoskich Dolomitach i Alpach. Biuro podróży proponuje klientom kompleksowe wyjazdy.

W ceny wycieczek narciarskich od WinterEvent wliczone są koszty transportu (Polska-Włochy-Polska), zgodnego z opisem wyżywienia i zakwaterowania oraz opieki polskojęzycznego pilota na trasie i w miejscu wypoczynku. Każdy uczestnik wyjazdu WinterEvent jest obejmowany specjalistycznym, sportowym ubezpieczeniem i otrzymuje wliczony w cenę wyjazdu karnet (skipass) ważny na obszarze kurortu, do którego się wybiera.

Włochy zimą dadzą się lubić, a nawet kochać! Przekonaj się o tym, korzystając z oferty wyjazdów narciarskich do Lvigno, Ponte di Legno lub Val di Femme z WinterEvent! Zasmakuj uroku tutejszych miejscowości, narciarskiego szaleństwa w pełnym słońcu i wyjątkowych atrakcji apres ski. Takie rzeczy tylko w Italii! 

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ