O płomień miłości trzeba nieustannie dbać. Warto wyznawać drugiej osobie uczucia i pamiętać o niej podczas kolejnego zabieganego dnia. Wyrwijcie się z rutyny codzienności i zróbcie coś szalonego. Jeśli ograniczają Was czas i fundusze, to pomyślcie może o wypadzie na weekend.

Każda osoba, która pozwala sobie na spontaniczność, od razu czuje się młodziej. Tak też postrzegają ją inni. Jej przejawem może być kilkudniowy wyjazd. Nie musi być to zagraniczna wycieczka. Tanie weekendy w Polsce to także sposób na ciekawe spędzenie czasu z ukochaną osobą. Gdy opuszczamy miasto, w którym codziennie czekają na nas obowiązki, problemy i troski – odżywamy. Podobnie dzieje się z miłością. Nagle dowiadujemy się o drugiej osobie rzeczy, które wcześniej były skrywane pod płaszczem odpowiedzialności i obowiązkowości. To świetna okazja, aby zakochać się w sobie nawzajem na nowo. Tanie wyjazdy weekendowe nie muszą być pozbawione romantyzmu. Co więcej – najczęściej im skromniej, tym piękniej. Często kluczem do szczęścia nie są pięciogwiazdkowe hotele ze spa, a dobra zabawa.

PODARUJCIE SOBIE NAJLEPSZĄ ZABAWĘ

Postawcie więc na wyjazdy weekendowe inne, niż wszystkie dotychczas. Wybierzcie Energylandię. Jeśli jesteście młodzi, pełni sił i energii to miejsce doskonałe dla Was. Jeśli jesteście zmęczeni, zestresowani i uważacie, że już dawno wyrośliście z tego typu atrakcji – to zapraszamy jeszcze bardziej. Udowodnimy Wam, że każdy ma tyle lat, na ile się czuje, a związki nie muszą opierać się na rutynie i przyzwyczajeniu. Dostarczymy Wam adrenaliny, która sprawi, że serca mocniej zabiją. Partnerka ponownie mocno wciśnie się w ramiona partnera. On znowu zobaczy jak ona promienieje, gdy śmieje się do rozpuku. Gwarantujemy, że weekendowe wypady jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące! Koniec z leniuchowaniem przed telewizorem. Teraz możecie czerpać z życia garściami i doświadczać. Energylandia to 26 hektarów rozrywki. Znajdziecie u nas kilkadziesiąt atrakcji, dostosowanych do potrzeb każdego – od ekstremalnych kolejek górskich, po odpoczywanie w cieniu egzotycznego parasola.

Energylandia oferuje atrakcje, które ponownie pomogą Wam się zbliżyć lub jeszcze bardziej zacieśnią Wasze więzy. To odjechane roller coastery, kolejki widokowe, ale także tradycyjne wiedeńskie karuzele. Nie musicie nawet wyjeżdżać z kraju, aby zjeść kolację we dwoje w uroczej szwajcarskiej wiosce, u podnóża Alp. Przepiękne domki i wąskie alejki sprzyjają romantycznym spacerom we dwoje.

ZAWSZE NOWA DAWKA EMOCJI

Weekendowe wycieczki do Energylandii nigdy się nie znudzą. Wiele z naszych atrakcji nigdy nie przebiega tak samo. Każdy kurs jest projektowany indywidualnie. Oznacza to, że podczas każdej wizyty czekają na Was nowe przeżycia. To świetne miejsce na spędzenie rocznicy, urodzin, imienin lub po prostu – wolnego dnia. Jeśli będziecie chcieli przedłużyć romantyczny weekend, możecie zostać na dłużej w malowniczej miejscowości Zator. Nieopodal parku znajdziecie wiele hoteli i ośrodków, które oferują miejsca noclegowe. Znajdujemy się także niespełna 50 km od Krakowa. Możecie więc za jednym zamachem odwiedzić dawną stolicę Polski i najlepszy w kraju lunapark

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ