Gdzie można dobrze zjeść w Jastrzębiej Górze?

Jastrzębia Góra, to jeden z najczęściej wybieranych przez Polaków, nadmorskich kurortów. Nic w tym dziwnego. Piękne plaże, czysty piasek i niesamowite widoki, od wielu lat przyciągają tłumy. Ale Jastrzębia Góra, to nie tylko wypoczynek. To również bardzo dobre jedzenie. Przedstawiamy Wam kilka ciekawych restauracji w tym mieście, które koniecznie trzeba odwiedzić.

1. Restauracja Rosevia Resort
W Rosevia Resort, możemy skorzystać z bardzo rozbudowanego menu, oferującego nie tylko potrawy regionalne, ale też – specjalności z wielu innych stron naszego kraju jak i świata. Oprócz kuchni, możemy tu skorzystać z wielu innych atrakcji, takich jak baseny, piękne pokoje hotelowe itd. Pełna oferta dostępna jest na stronie: http://rosevia.pl

2. Restauracja Papaj.
Restauracja Papaj, to jedna z najlepszych restauracji na terenie Jastrzębiej Góry. Serwuje ona tradycyjne dania obiadowe (nie ogranicza się wyłącznie do kuchni nadmorskiej). Personel kuchni, doskonale radzi sobie nawet z większą liczbą gości. Jeśli odwiedzimy Papaję poza sezonem, nie będziemy narzekać na brak wolnych miejsc. Ponadto restauracja jest przyjazna dla osób z dziećmi. W łazience, znajduje się przewijak a w samej restauracji – kącik dla dzieci.

3. Restauracja Hotel Faleza
Kolejnym kulinarnym przystankiem, obowiązkowym podczas naszej podróży po Jastrzębiej Górze, jest restauracja Hotel Faleza. Ta restauracja Jastrzębia Góra, posiada bardzo bogate menu, w skład którego wchodzą nie tylko dania obiadowe, ale też – specjalności kuchni śródziemnomorskiej i lokalnej. Zaletą restauracji, jest niewielka odległość od morza. Dlatego podczas jedzenia naszych ulubionych posiłków, możemy się delektować również widokiem Bałtyku.

4. Restauracja Molto Bene
Molto Bene, to z kolei propozycja dla wszystkich, którzy kochają kuchnię włoską. Restaurację wyróżnia na tle okolicznej masówki naprawdę dobre i świeże jedzenie. Co ciekawe, nawet w okresie letnim (lipiec/sierpień) jakość posiłków nie spada. Ponadto restauracja oferuje posiłki w bardzo rozsądnych cenach.

5. Restauracja Willa Victor
Willa Victor, to z kolei propozycja dla wszystkich tych, którzy kochają przepiękne widoki. Sama restauracja jest położona nieco na uboczu. Usadowiono ją na klifie, z którego roztaczają się przepiękne widoki na morze Bałtyckie. W szczególny sposób, polecamy posiłki na restauracyjnym tarasie, który w połączeniu z niepowtarzalnym smakiem i profesjonalną obsługą, stawia Willę Victor w czołówce restauracji na terenie Jastrzębiej Góry.

Materiał zewnętrzny.

[Głosów:5    Średnia:3.2/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ