Jak zabezpieczyć bagaż przed zagubieniem podczas podróży

Zagubienie bagażu to problem, który przytrafia się wielu turystom i potrafi zepsuć cały wakacyjny wyjazd. Wystarczy bowiem moment nieuwagi, by zostawić walizkę i stracić dobytek. Aby się przed tym uchronić, warto odpowiednio zabezpieczyć swoje rzeczy przed podróżą.

Jeśli prawidłowo zadbasz o swój bagaż, unikniesz wielu nieprzyjemnych sytuacji i będziesz mógł w pełni cieszyć się wypoczynkiem. Jak to zrobić? Dobrym pomysłem jest umieszczenie w torbie, plecaku podróżnym lub walizce przenośnego lokalizatora do bagażu.

Z przenośnym modułem GPS szybko odnajdziesz swoje rzeczy

Zakup mobilnego modułu GPS przed wyjazdem to sprawdzony sposób na ochronę bagażu. Nieważne, czy wyruszasz na długo wyczekiwany urlop, czy po prostu zamierzasz spędzić weekend z dala od domu – jeżeli przydarzy Ci się  chwila roztargnienia, z lokalizatorem szybko odnajdziesz zagubione rzeczy.

Nadajnik GPS IKOL SPOT pozwoli Ci na stały monitoring bagażu. W każdej chwili będziesz mógł sprawdzić na mapie, gdzie znajduje się Twoja własność. To zapewni Ci tak istotne podczas podróży poczucie bezpieczeństwa i spokój ducha. Trudno bowiem, byś odpoczął od codziennych obowiązków, jeśli cały czas niepokoisz się o swoją walizkę.

Atutem powyższego lokalizatora jest odporność na ekstremalne warunki atmosferyczne – działa w temperaturach wynoszących od -20°C do nawet +55°C. Niestraszny mu też kontakt z brudem i wilgocią, dlatego możesz zabrać go ze sobą wszędzie, gdzie zechcesz.

Jak korzystać z IKOL SPOT?

Korzystanie z IKOL SPOT jest proste. Aby mieć dostęp do mapy pokazującej położenie modułu, musisz jedynie zalogować się na stronie system.ikol.pl i dodać nowy lokalizator.

Jeżeli chcesz mieć mapę zawsze pod ręką, ściągnij na swoje urządzenie mobilne aplikację IKOL Tracker – stworzoną właśnie w celu zdalnego monitoringu nadajników GPS. Możesz ją znaleźć zarówno w sklepie Google Play, jak i w App Store.

Co ważne, nadajnik IKOL SPOT jest mały i poręczny, więc nie rzuca się w oczy. Zabezpieczenie nim bagażu na pewno nie sprawi Ci problemu – wystarczy jedynie, że ukryjesz go w wybranym przez Ciebie miejscu.

Wielofunkcyjny lokalizator IKOL SPOT – nie tylko do bagażu

Czy wiesz, że lokalizator GPS IKOL SPOT to nie tylko wygodne zabezpieczenie bagażu? Moduł ten jest wyjątkowo łatwy w obsłudze i oferuje następujące funkcje, dzięki którym można znaleźć dla niego również mnóstwo innych zastosowań:

  • wysyłanie alertów (umieszczony w module przycisk SOS pozwala wykorzystać go nie tylko do ochrony rzeczy, ale też bliskich osób),
  • monitorowanie i zapisywanie przebytej trasy (od teraz będziesz wiedział, ile kilometrów przebyłeś),
  • tworzenie raportów.

Wszechstronność tego nadajnika sprawia, że przydaje się on w wielu, nieraz nieoczekiwanych, sytuacjach – i właśnie dlatego warto wejść w jego posiadanie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ