Triploca. com to doskonała porównywarka ofert i doskonałe narzędzie planowania podróży. Dzięki nam możesz porównać oferty renomowanych biur podróży o sprawdzonej reputacji lub samemu skomponować wycieczkę marzeń dzięki rzetelnym usługodawcom.

Przeglądarka i porównywanie ofert

Nasza platforma sprzedażowa umożliwi Ci przeglądanie ofert turystycznych i porównywanie ich pod wieloma względami. Możesz zestawić ze sobą oferty wielu biur podróży w jednym miejscu, nie skacząc po wielu stronach. Wybierz wycieczkę w określone miejsce, a następnie sprawdź wycieczki pod kątem ceny, oferowanych atrakcji czy oferowanych środków transportu. Nasza platforma to nie tylko porównywanie gotowych ofert, ale także narzędzie zestawiające ze sobą poszczególnych usługodawców. Jeśli chcesz wybrać przewodnika, to sprawdź jego kompetencje, recenzje pozostawione przez poprzednich klientów oraz koszty jego wynajęcia. Podobnie porównywanie wygląda podczas indywidualnego wyboru przelotu, dojazdu środkami komunikacji miejskiej, czy wyboru noclegu. Na naszej platformie zestawisz ze sobą dostępne oferty z regionu, do którego się wybierasz i wybierzesz najatrakcyjniejsze dla siebie pod względem standardu oraz ceny.

obraz_1

Indywidualne podejście do klienta

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, stworzyliśmy bloga oraz czat, na którym indywidualnie rozpatrujesz poszczególne oferty. Jeśli brakuje Ci informacji niezbędnych do podjęcia decyzji, to zapytaj sprzedawców o szczegóły oferty, negocjuj rabaty lub kupony obniżające cenę wyjazdu. Często zdarza się, że poszczególne oferty są niemal identyczne, ale jeden ze sprzedawców negocjuje dodatkowo cenę swojej oferty. Przy planowaniu podróży bardzo ważne jest bezpieczeństwo, jakość oferty, wysoki standard i cena, którą możesz obniżyć. Jeśli wędrujesz utartymi szlakami i chętnie wracasz do swoich ulubionych miejsc, to postaraj się skorzystać z usług tego samego organizatora. Pakiety lojalnościowe z pewnością obniżą cenę Twojego wyjazdu. Podobnie jest z organizacją wyjazdu większa grupą. Organizacja przelotu, zakwaterowanie także mogą okazać się tańsze dla rodzin czy grup zorganizowanych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ