narty

Gdy tylko przemijają ostatnie letnie upały, zainteresowanie sprzętem narciarskim wzrasta. Jak co roku największym zainteresowaniem cieszą się narty znanych marek – jak np. Head. Rozważasz zakup desek tego uznanego producenta, jednak nie jesteś pewien, który model będzie dla Ciebie odpowiedni? Sprawdź nasz krótki przegląd najpopularniejszych nart Head, by wybrać świadomie.

Narty Head dla początkujących i zaawansowanych

Firma Head ma w swoim portfolio modele odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania. Można jednak stwierdzić, że najbardziej doceniają je narciarze średniozaawansowani i zaawansowani – to dzięki ich szybkości oraz precyzji. Deski Head w znacznej mierze skonstruowane są w sposób, który zapewnia niezrównaną radość z jazdy, a jednocześnie pozwala na doskonalenie swoich umiejętności. Wśród nart Head nie brakuje jednak również propozycji zawodniczych – najlepsze parametry osiąga seria Worldcup.

Narty Head – damskie, męskie i unisex

W sklepach znajdziemy zarówno typowe narty Head damskie, jak i modele męskie, jednak przeważa wariant unisex dostosowany do potrzeb obu płci. Dzięki temu każdy narciarz ma naprawdę szeroki wybór. Jeśli chcesz wybrać narty Head dostosowane precyzyjnie do swoich potrzeb, zwróć uwagę na ich przeznaczenie. Typowe modele męskie znajdziemy przede wszystkim w serii Worldcup. Z kolei narty damskie Head to przede wszystkim uwielbiane modele Super Joy, Pure Joy czy Epic Joy dostępne na przykład w tym sklepie: https://www.nartywarszawa.pl/oferta/narty/head.html.

Super Joy – kultowe narty damskie Head

Super Joy to flagowe narty damskie Head. To lekki i uniwersalny model idealny dla średniozaawansowanych narciarek, które chcą udoskonalać swoją technikę. Model doczekał się już statusu kultowego, przede wszystkim ze względu na parametry. Ceniony jest jednak również za wyjątkowo udane wzornictwo, które ma szansę przypaść do gustu wielu paniom.

Head Pure Joy – czysta radość z jazdy

Kolejny damski model od Head – Pure Joy – to propozycja skierowana do narciarek na początkowych etapach nauki. To deski, które pozwolą Ci uzyskać maksymalną radość z jazdy, a jednocześnie umożliwią doskonalenie techniki i rozwój umiejętności. Wiele kobiet jest też zachwyconych kolorystyką i wyglądem nart Pure Joy. Dzięki nim na stoku poczujesz się więc zarówno pewnie, jak i atrakcyjnie. 

Head Supershape i.Magnum – całodzienna zabawa na stoku

Linia Supershape należy do liderów sprzedaży wśród nart Head. Model i.Magnum jest lekki, zwrotny i pozwala na niezwykle przyjemne szusowanie bez nadmiernego wysiłku. To propozycja unisex dostosowana do potrzeb średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy w każdym wieku i o dowolnych proporcjach ciała. Narty Head Magnum pasują praktycznie każdemu, dlatego jest to świetny wybór dla niezdecydowanych.

Narty Head Supershape i.Speed – dla demonów prędkości

Narty Head Supershape to również idealny model dla miłośników szybkiej jazdy adekwatnie oznaczony symbolem Speed. To dopracowane deski wykorzystujące najnowsze technologie. Na ich korzyść przemawia m.in. lekkość oraz budowa z wąską talią przystosowana do płynnego wchodzenia w średnie i długie skręty. To model dla tych, którzy stając na stoku, wiedzą co robią. Jednocześnie pozwolą Ci w pełni wykorzystać swoje umiejętności i jeszcze je poprawić.

Head V-Shape V6 – radość z jazdy dla doświadczonych

Model V-Shape V6 jest jednym z popularniejszych w portfolio marki. Te narty Head są idealnym towarzyszem doświadczonych narciarzy. To deski typu allride, które doskonale radzą sobie w zróżnicowanych warunkach. Zapewnią Ci wymaganą stabilność i pewność na trasie, a także poza nią. Jednocześnie dają ogromną radość z jazdy, prowadząc się praktycznie bez wysiłku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ